Hizmetler

Markanızın yol arkadaşıyım. Tüm süreçlerde varlıklarınız ile iş birliği yapar, yönlendirir, bilgi desteği verir ve doğru kaynaklara ulaşmanızı sağlarım. Tüm süreç, hedef ve sonuç odaklıdır.

Sonuç Odaklı Dijital Pazarlama Çözümleri

Marka Tasarımı & Stratejisi

İşletmenizin misyon ve vizyonunu destekleyen ve işletmenin insanlara sunmak istediğiyle bağdaşan tüketicinin algısında canlanan serüveni birlikte oluşturalım.

Sosyal Medya Yönetimi

Instagram, Facebook, Twitter gibi sosyal medya uygulamaları üzerinde etkin olan işletmeler rakiplerinin önüne geçebilir ve yeni müşteriler kazanabilir.

l

İçerik Yönetimi

Dijital varlıklarınıza ait içeriğin oluşturulması, yönetilmesi, kontrol edilmesi, güncellenmesi, paylaşılması ve raporlanmasını içeren sistemi size sunalım.

Analiz

Varlıklarınızın başta arama motorları olmak üzere sosyal medya, hedef kitle, rakip marka, etkileşim, iletişim ve optimizasyon analizlerinizi birlikte yapalım.

Video Tasarımı

Profesyonel video içerik tasarımları ile markanızın daha fazla hedef kitleye ulaşması, doğru mesajı vermesi, geri bildirim alabilmesi için, senaryo ve kurgunuzu birlikte oluşturalım. 

Reklam Yönetimi

Sektörünüze uygun tanıtım içeriklerinin hazırlanması, analiz edilmesi, etkileşimin arttırılması, marka bilinirliğinin yükseltilmesi için Dijital reklam yönetiminizi yapalım.

Web Tasarım & Geliştirme

Hedef kitlenize bağlı kalarak, en yaratıcı fikirler ve grafik tasarımı gerçekleştirerek tamamen varlığınıza ait, yönetilebilir içerik sistemleri, entegre edilebilir modüller ile rakiplerinizi geride bırakalım.

Kurumsal Kimlik

Bir markanın / işletmenin kimliğinin oluşması için en önemli unsurlardan biri logodur. Markanın ruhunu ve imajını yansıtan, sade, zamansız, yaratıcı ve akılda kalıcı logolar tasarlıyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Dijital pazarlamadan oluşan eksiksiz hizmetlerimiz sizi başarıya götürecektir.